Політика конфіденційності

Цей розділ описує процес збирання, зберігання, використання, розповсюдження та захисту Вашої особистої інформації при відвідуванні веб-сайту та оформлення замовлень на сайті Gabbi Gam.com. Відвідуючи веб-сайт та/або оформляючи замовлення, Ви погоджуєтесь з цією Політикою конфіденційності.

Персональна інформація - збір та використання

У процесі взаємодії з Клієнтом компанія Gabbi Gam.com збирає необхідну інформацію про Клієнтів з метою забезпечення найвищого рівня сервісу та зв'язку з Клієнтом. Персональна інформація може бути змінена або доповнена на запит самого Клієнта.

Ця інформація не продається і не передається третім особам, за жодних обставин

Інформування Клієнтів

Gabbi Gam за допомогою телефону, електронної пошти, смс-інформування та інших каналів зв'язку може поширювати серед своїх Клієнтів інформацію про існуючі продукти та послуги, акції, спеціальні пропозиції, конкурси та інші заходи. При цьому кожне подібне повідомлення містить опцію, за допомогою якої користувач має можливість припинити/зупинити отримання даних повідомлень.

Адресні бази клієнтів не продаються і не передаються третім особам, за жодних умов.

Зміни

Ця Політика конфіденційності не є остаточною, може бути змінена та доповнена. Про всі зміни в Політиці конфіденційності клієнти будуть повідомлені електронною поштою або спеціальним повідомленням на головній сторінці сайту.